Het team

Op Sint Jozef hebben we in de ochtend drie groepen. Dit zijn heterogene groepen. In de middag worden groep 4/5 en groep 6/7/8 samengevoegd en staat er één leerkracht voor deze groep.

 

Directeur

Daniëlle Verhoeven                  Danielle.verhoeven@kansenkleur.nl

Groep 1/2/3

Marieke Kersten                        Marieke.Kersten@kansenkleur.nl

Mandy van den Hoogen         Mandy.vanden.Hoogen@kansenkleur.nl

Groep 4/5

Stefanie de Jong                        Stefanie.de.jong@kansenkleur.nl

Groep 6/7/8

Daniëlle Verhoeven                  Danielle.verhoeven@kansenkleur.nl

Sophia van Uden                        Sophia.van.Uden@kansenkleur.nl

Middagen groep 4 t/m 8

Stefanie de Jong                        Stefanie.de.jong@kansenkleur.nl

Intern begeleider

Dorothé van der Werf             Dorothe.vander.werf@kansenkleur.nl

 

 

 

 

 

team